+380 (352) 43-43-12, 43-38-49
galych_ua@ukr.net

Single Blog Title

This is a single blog caption
30 Тра 2016

Тернопільське підприємство «Галич Агро-Стек» відсвяткувало свій 15-річний ювілей

/
Posted By
/
Comments0

Відбулось святкування 15-тиріччя з дня заснування ТОВ «Галич Агро-Стек», яке провели на території підприємства. Розгулятись було де, адже ТОВ «Галич Агро-Стек» розміщене в мальовничій частині на західній околиці Тернополя в мікрорайоні Кутківці на площі 2,3 га.   Зібрались дружнім коллективом та гостями світа посмакувати запашним узбецьким пловом, соковитим шашликом та неперевершеними українським варениками, майстерно приготовленими працівницями компанії.

Перед цим, вітальне слово виголосив директор компанії Олександр Кубай. Вітання з нагоди нашого маленького ювілею отримали від наших багаторічних партнерів та клієнтів, друзів та колег. Привітання надійшли від  заступника директора департаменту агропромислового розвитку ОДА, Тернопільської обласної державної адміністрації  та обласної ради, члена комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин, народного депутата України Люшняка Миколи Володимировича.

Усі працівники нагороджені заохочувальними відзнаками підприємства, вручено  цінні подарунки, кращі працівники компанії нагороджені пам’ятними медалями підприємства «За професійність». 5 працівників відзначено грамотами департаменту агропромислового розвитку  ОДА,  7 працівників – грамотами облдержадміністрації, документи на відзначення ще 2-х працівників знаходяться на погоджені у міністерстві аграрної політики та продовольства України.

Leave a Reply